UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ludzie, którzy włożyli ogromnie dużo pracy w uruchomienie galerii, zamykają dzialalność (nie stać ich na opłaty czynszowe), ponieważ pozostają bez wsparcia ze strony miasta, na tak wysokie czynsze stac tylko banki i biura, prawdą jednak jest to, że za pieniądze ducha starówki się nie kupi, nie wiem ile pieniędzy włożyliście w budowę, ale jesli nie zrobicie tego z głową to efekt bedzie kiepski
kontra1