UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co do sakralizujacych firme mytych - nikt nie robi tego za darmo, w ramach charytatywnego upiekszania miasta, wiec nie piszcze prosze takich bzdur, ze firma mytych sie och poswieca a my to nic nie zrobimy sami. .. ile to juz sie buduje? to w ogole dojdzie do skutku? jakkolwiek. .. artykul dobry, rzeczowy, gratuluje.
isi