UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby nie patrzec, ta budowa już szpeci starówkę. Nie będę broniła firmy Mytych. Najpierw szczyci się, że współpracuje z archeologami a potem buduje szkaradę. O pieniadze poszło a efekt chciwości na długie lata zepsuje naszą starówkę.
Tacjanna