UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby nie patrzec, ta budowa już szpeci starówkę. Nie będę broniła firmy Mytych. Najpierw szczyci się, że współpracuje z archeologami a potem buduje szkaradę. O pieniadze poszło a efekt chciwości na długie lata zepsuje naszą starówkę.

Tacjanna

Anuluj