96
10.12.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chcę wybudować dom w pobliskiej wsi allleeeee nie może on wyglądać tak jak mi sie wymarzyło gdyż konserwator zabytków nie pozwala na nasz projekt, dom ma być zblizony wyglądem do innych w tej wsi. Więc pytam gdzie był owy konserwator że dopuścił do takiej maszkary na starym mieście hmm? ja mu nie dam w łapę no tak! ale ktoś inny widocznie dał i ma szok taka paskuda, teraz będe to nazywać nie starówka tylko nowówka tragedia:(
(2008.02.06)

info

0  
  0
.. .a moim zdaniem tego budynku nie projektował architekt. Pewnie znowu jakiś dyrektor chciał przesuwać jezioro. Popatrzył na plany, na wizualizację i powiedział "a ja bym chciał, żeby w tym miejscu było coś takiego". Coś tam nabazgrał i tak to zrobili. Jestem ciekaw kto się wprowadzi do tego budynku jak go oddadzą do użytku.
inż. (2008.02.12)

info

0  
  0
Mówię Wam - tam się wprowadzi jakaś szycha! Wysunął sobie budynek do przodu bo chciał mieć ładny widok z okna swojego biura. I co mu zrobią? NIC
inż. (2008.02.12)

info

0  
  0
Nawet w "POLITYCE" określono naszą Starówkę jako kicz. Kolejny pseudo-budynek, który tylko to potwierdza. Nie jesteśmy jednak sami, taki ogólnie teraz panuje trend. Zarobić ma firma budowlana, a reszta się nie liczy. Smutne.
fromelbling (2008.02.12)

info

0  
  0
Czemu czytając te komentarze mam nieodłączne poczucie nieświeżego oddechu konkurencji ? Projektowanie na Starym nie jest łatwe, uzgodnienia trudne. Ten budynek to według mnie udana próba współczesnej architektury na tym terenie, jest prosty, dobry w proporcjach, bez nadmiernego detalu. Jeżeli materiały wykończeniowe i robocizna będą dobrej jakości, to powinien wygladać bardzo dobrze i trzymam za niego kciuki. W sprawie wyjścia budynek w chodnik - warto byłoby posłuchać opinii konserwatora, a nie dyletantów. Czy Redakcja nie mogłaby o to w imieniu czytelników zapytać ? A konkurencja niech sobie kupi śliniaki - - Mar. Wer.
(2008.02.12)

info

0  
  1
no, mam podobne odczucia - ryzol
(2008.02.12)

info

0  
  0
Wstyd i tyle jak zwykle ELBLĄSZKOWO nie potrafimy nic doprowadzić do końca! biurowiec dobrze jak najbardziej widze w tym miejscu ale z zachowaną starą wizualizacją a nie nowa tandetą! Ile razy jedziemy do jakiegoś miasta i sie zastanawiamy kto i co tak spierdzielił. .. Czasem się zastanawiam co kieruje takimi Ludzimy bezguscie - głupota a może sam zysk! widać nic sie nie zmieniło. .. TEN BUDYNEK TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ PASUJE JAK ŚWINI SIODŁO NA STARÓWCE! A więc załóżmy dresy i na starówke bo BMW u mechanika, zepsuło się pod siłownią. ..
ART.DECO (2008.02.12)

info

0  
  0
Z doświadczenia wiemy, że tak jak szybko powstają budynki firmy MYTYCH, tak szybko wychodzi z ich ścian "wilgoć" - pleśń.
Elblążanie (2008.02.21)

info

0  
  0
Co??!! To jest ??biurowiec?? Hahahahahahah Wy chyba nigdy biurowca nie widzieliscie!! Niemiejednak elblagowi przydaly by sie pozadne biurowce chociazby dla podniesienie prestizu miasta. ale jak dla naszych wladz biurowcem jest 4 pietrowy budyneczek przypominjacy kamienice(kompletnie nie wiem o co chodzi autorowi tekstu, chyba chcial zrobic sensacje ale mu nie wyszlo niestety) to naparwde gratuluje!. Chociaz i tak nie spodziewał bym sie ze w elblagu powstanie World trade center bo to nie mozliwe chyba ze za jakies 500 lat jak ludzie beda mieli latajace samochody.
iddek (2008.03.12)

info

0  
  0
moim zdaniem biurowiec na starym rynku idealnie pasuje do starych budynków starego miasta!!!!!
izuś (2008.03.15)

info

0  
  0