A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chcę wybudować dom w pobliskiej wsi allleeeee nie może on wyglądać tak jak mi sie wymarzyło gdyż konserwator zabytków nie pozwala na nasz projekt, dom ma być zblizony wyglądem do innych w tej wsi. Więc pytam gdzie był owy konserwator że dopuścił do takiej maszkary na starym mieście hmm? ja mu nie dam w łapę no tak! ale ktoś inny widocznie dał i ma szok taka paskuda, teraz będe to nazywać nie starówka tylko nowówka tragedia:(
.. .a moim zdaniem tego budynku nie projektował architekt. Pewnie znowu jakiś dyrektor chciał przesuwać jezioro. Popatrzył na plany, na wizualizację i powiedział "a ja bym chciał, żeby w tym miejscu było coś takiego". Coś tam nabazgrał i tak to zrobili. Jestem ciekaw kto się wprowadzi do tego budynku jak go oddadzą do użytku.
Mówię Wam - tam się wprowadzi jakaś szycha! Wysunął sobie budynek do przodu bo chciał mieć ładny widok z okna swojego biura. I co mu zrobią? NIC
Nawet w "POLITYCE" określono naszą Starówkę jako kicz. Kolejny pseudo-budynek, który tylko to potwierdza. Nie jesteśmy jednak sami, taki ogólnie teraz panuje trend. Zarobić ma firma budowlana, a reszta się nie liczy. Smutne.
Czemu czytając te komentarze mam nieodłączne poczucie nieświeżego oddechu konkurencji ? Projektowanie na Starym nie jest łatwe, uzgodnienia trudne. Ten budynek to według mnie udana próba współczesnej architektury na tym terenie, jest prosty, dobry w proporcjach, bez nadmiernego detalu. Jeżeli materiały wykończeniowe i robocizna będą dobrej jakości, to powinien wygladać bardzo dobrze i trzymam za niego kciuki. W sprawie wyjścia budynek w chodnik - warto byłoby posłuchać opinii konserwatora, a nie dyletantów. Czy Redakcja nie mogłaby o to w imieniu czytelników zapytać ? A konkurencja niech sobie kupi śliniaki - - Mar. Wer.
no, mam podobne odczucia - ryzol
Wstyd i tyle jak zwykle ELBLĄSZKOWO nie potrafimy nic doprowadzić do końca! biurowiec dobrze jak najbardziej widze w tym miejscu ale z zachowaną starą wizualizacją a nie nowa tandetą! Ile razy jedziemy do jakiegoś miasta i sie zastanawiamy kto i co tak spierdzielił. .. Czasem się zastanawiam co kieruje takimi Ludzimy bezguscie - głupota a może sam zysk! widać nic sie nie zmieniło. ..
TEN BUDYNEK TAK JAK KTOŚ NAPISAŁ PASUJE JAK ŚWINI SIODŁO NA STARÓWCE!
A więc załóżmy dresy i na starówke bo BMW u mechanika, zepsuło się pod siłownią. ..
Z doświadczenia wiemy, że tak jak szybko powstają budynki firmy MYTYCH, tak szybko wychodzi z ich ścian "wilgoć" - pleśń.
Co??!! To jest ??biurowiec?? Hahahahahahah Wy chyba nigdy biurowca nie widzieliscie!! Niemiejednak elblagowi przydaly by sie pozadne biurowce chociazby dla podniesienie prestizu miasta. ale jak dla naszych wladz biurowcem jest 4 pietrowy budyneczek przypominjacy kamienice(kompletnie nie wiem o co chodzi autorowi tekstu, chyba chcial zrobic sensacje ale mu nie wyszlo niestety) to naparwde gratuluje!. Chociaz i tak nie spodziewał bym sie ze w elblagu powstanie World trade center bo to nie mozliwe chyba ze za jakies 500 lat jak ludzie beda mieli latajace samochody.
moim zdaniem biurowiec na starym rynku idealnie pasuje do starych budynków starego miasta!!!!!