UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam sie z przedmowca i sam rowniez wystapie z wnioskiem do Naczelnik Wydzialu Architektury Pani Barbary Czajkowskiej, zeby nie pozwalala na brzydka zabudowe starowki. Przed wojna stare miasto nalezalo do najladnieszych w Polsce a obecnie jest bardzo prowincjonalne i bez wyrazu. Rozumiem, ze nie ma pieniedzy na rekonstrukcje ale nowe kamienice powinny byc bardziej stylowe i historyczne. Bardzo nie podoba mi sie projekt kamienic przy Bramie Targowej i mam nadzieje ze rowniez zostanie zbojkotowany - Pawel


Anuluj