UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byliscie kiedys w Wiedniu, Wilnie? Tak takie rzeczy sie udaja, wyglada to ladnie, polaczenie nowoczesnosci z oddechem dziejow. Nie widze w tym budynku nic, co by razilo i uderzalo w charakter naszej starowki. Jestem na tak!


Anuluj