UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ile osób, z komentujących widziało makietę lub komputerowe wizualizacje tego co komentują? Gdzie można to obejrzeć? Może wtedy to skomentuję. Na razie bryła budynku ni jak nie pasuje mi do otaczjących ją budowli. Albo architekci się nie postarali, albo. .. . A swoją drogą, to "komu już nie zależy" na jednolitym starym stylu naszej starówki?