UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem mieszkańcem Torunia, a od urodzenia elblążaninem. Stwierdzam, że ten biurowiec absolutnie nie powinien stanąć na elbląskiej starówce, jakby było mało miejsca gdzie indziej. Widocznie komuś bardzo zależało, aby zepsuć architekturę i klimat odradzającej się pięknej elbląskiej starówki, do której mam duży sentyment. Starówka jest bez wątpienia perłą Elbląga. Niech mieszkańcy mojego rodzinnego miasta nie dopuszą do dalszej samowoli ludzi łatwego biznesu. Co na ten temat mają do powiedzenia władze miasta i wojewódzki konserwator zabytków ? Co zamierzają zrobić moi rodacy z Elbląga. Pomimo, że mieszkam w Toruniu zawsze jestem sercem i myślami w moim rodzinnym Elblągu.

elblążanin z Torunia