UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
co do sakralizujacych firme mytych - nikt nie robi tego za darmo, w ramach charytatywnego upiekszania miasta, wiec nie piszcze prosze takich bzdur, ze firma mytych sie och poswieca a my to nic nie zrobimy sami. .. ile to juz sie buduje? to w ogole dojdzie do skutku? jakkolwiek. .. artykul dobry, rzeczowy, gratuluje.
isi