UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moim zdaniem masakra!!!!! ochyda. niech juz to cos tam stoi, jak juz zaczeli to napewno nie zmienia zdania! ale mam tylko jedno pytanie jak ta budowa bedzie dlugo trwala?? skaczycie chlopaki jeszcze w tym roku????? a tak po za tym to zabieszcie sie moim zdaniem za nasze drogi a potem za niszczenie starowki!!!!!

tati