UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
EEEEEEEEE tam, wszystko to marność itd. A poza tym nie tylko Rysio jako wokalista (by nie powiedzieć artysta?) pochodzi z Elblążkowa. I chciałbym usłyszeć głos młodzieży utalentowanej, która otrzymała wsparcie z Fundacji. Czy taka w ogóle to jest?. Bo o fundacjach różne opinie krążą, no nie?
Fundacyjny Optymista