UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EEEEEEEEE tam, wszystko to marność itd. A poza tym nie tylko Rysio jako wokalista (by nie powiedzieć artysta?) pochodzi z Elblążkowa. I chciałbym usłyszeć głos młodzieży utalentowanej, która otrzymała wsparcie z Fundacji. Czy taka w ogóle to jest?. Bo o fundacjach różne opinie krążą, no nie?

Fundacyjny Optymista

Anuluj