UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dopiero dziewczyny spoza Elbląga potrafiły spojrzeć trzeźwo na sprawę Rynia. Bo elblążanie podchodzą raczej emocjonalnie. Dzięki Wam dziewczyny - Moniko z Gdańska i Magdo z Krakowa. A tak na marginesie,przy okazji, jeśli juz mowa o osobach spiewajacych, to gratuluję takich Krakowiaków jak Grzegorz T. i Andrzej S. i chwała im za to, że nie chcą przeniesienia stolicy do Krakowa, i niech już ta glupota, która aż boli, pozostanie tam gdzie jest:-))))

egzegeta