UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kochany tatusiu i ty nie znajomy! Dziękuję za krytykę, jeśli chodzi o ortografię, to miałam dużo czasu w podstawówce i szkole średniej na naukę zasad prawidłowej pisowni i ortografii.Po pierwsze robicie z siebie ofiary losu i totalnych wieśniaków mając te kompleksy bycia z Elbląga!!!Wyobrażacie sobie że skoro ktoś mieszka w big city to jest bogaty i dobrze mu się żyje.W ogóle co wy macie z tym Rynkowskim.Nie macie innych powodów do dumy?Jak mi przykro, że nie jesteście dumni z tego ,gdzie się urodziliście i co sobą reprezentujecie-to jest godne pożałowania!!A poza tym jaki kretyn porównuje Rynkowskiego(disco-polwca)do postaci tak wielkiej i ukochanej dla całego narodu jak Ojciec Swięty-ludzie przesadzacie!!!Szczególne podziękowania dla osób które mnie rozumieją, a zwłaszcza Magdy z Krakowa i EGZEGETY-dzięki!!!!
MONIKA Z GDAŃSKA