UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rychu powinien dostać nobla za to że urodził się w Elblągu. Jego miejsce jest na cokole koło papy jeża pod kościołem st. Klausa w Elblągu, a gruby znawca nocnego życia Moskwy powinien skombinować mu aureolę. Rych na patrona Elbląga i okolic! Zasłużył sobie! Ch... wie czym, ale zasłużył, niech mu będzie!

Qmpelo