UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cześć! Ja również popieram was dziewczyny i ciebie egzegeto.Ja również uważam,że ludzie z Elbląga przesadzają z tym wszystkim a zwłaszcza z Rynkowskim.Niewiem jak wy możecie tego słuchać przecież to nie jest muzyka dla takich dzieci i uważam,że każdy z was napewno słucha inną muzykę ,niż jaką ma RR. Ponad to wasze wypowiedzi a zwłaszcza krytyki są beznadziejne i zastanówcie się co piszecie.

Ania z KIELC