A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
UUUPS !!!
Przepraszam za wygląd postu - ale jestem przyzwyczajony, że Entery są akceptowane :-/
Tytuł honorowego obywatela RR miałby dostać nie za to jak śpiewa, ale za to jakim jest człowiekiem i jaki ma stosunek do swojego rodzinnego miasta. Jest niezaprzeczalne, że zrobił karierę. A mógłby ją zrobić w czymkolwiek: polityce, nauce, sporcie itp. Jest znanym Polakiem, ambasadorem Elbląga i mecenasem wobec uzdolnionej młodzieży. Dlatego odrzućmy na bok te nasze kompleksy, a zastanówmy się, czy taki KTOŚ nie zasługuje na uroczystą Sesję Rady Miejskiej i dyplom. Bo nic więcej za tym się nie kryje.
Honorowymi obywatelami Elbląg z lat ostatnich obok Papieża są: S. Wójcicki, . Nieczuja-Ostrowski, S. Opitz i ks. Józefczyk. Kto ich wszystkich zna i wie za co dostali ten tytuł? A wcześniej tytuł dostali: Hindenburg, Hitler, Goering, Gebbels, a po wojnie Bierut.
Moniko z Gdanska, koleżanki z Kielc i z Krakowa, tak wasze wypociny nie są godne komentarza bo sa tak cenne jak muzyka Rynkowskiego, czyli mniej niż 0. Z jednym się tylko zgodzę, elblążanie przesadzają, przecież Elbląg to zwykłe buraczkowo. A co do papieża (pierwszego czlowieka któremu za życia stawiają pomniki, nazywają ulice i szkoly jego imieniem, no i pierwszego, który został świętym już za życia) to nie rozumiem, co on wielkiego zrobił dla Polski, dla Elbląga, napewno nie więcej niż Rysio, a jest bałwochwalony nie wiadomo za co?
Tak więc jeżeli już tytuł Honorowego Obywatela to już prędzej Rysiowi , a nie papie bo ten ostatni niczym sobie na to nie zasłużył (a jeżeli sie mylę to prosze o odp.)
Honorowy mieszkaniec Elblaga. Helena Pilejczyk. Olimpijka. Ponad 60 lat ale klasa.
Lucek - ale z ciebie prowokator :)
Moniko z Gdańska, Magdo z Krakowa, ezegeto, rozumna (chyba jednak nie) i jeszcze paru innych, przyznajcie się , że jesteście z tej wiochy - Olsztynkowa.
Każdy ma taki grajdołek, na jaki sobie zasłużył.
RR nabił sobie już tyle kasy, że może występować charytatywnie i tym samym podnosić swój prestiż.Moje pytanie: Czy oprócz tytułu "Honorowy..." należą mu się jakieś bardziej 'namacalne' korzyści? Bo jeśli tak, to podzielam opinię większości.
Nie będzie piosenkarz pluł nam w twarz... na koncertach...
Cześć wam! Jesteście straszni !Nie rozumiem was jak możecie słuchać Rynkowskiego przecież to jest beztalencie.Ponad to zastanówcie się co wy w ogóle piszecie,chyba w szkole uczą was myślenia.Mam nadzieję że więcej takich bzdur nie będziecie wypisywać.
Kochani zrozumcie w końcu, że sami robicie z siebie ofiary losu- nie proszę was o zgodę z moim zdaniem, ale robicie z siebie wiochmenów wyzywając i obrażając moje poglądy.Pamiętajcie poglądy i ludzie są różni i zawsze trzeba zachować jakąś klasę i godność w każdej sytułacji, a wy się jeszcze gorzej poniżacie się tymi wyzwiskami(buraczkowo itp.)