UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No moi drodzy Monika ma wiele racji , macie problemy i tyle a może chcecie zbudować rynkowskiemu kościól , pomyślcie czasami to nie boli. Monia jestem z tobą temuco Ci wrzucał za ortografie pozdrowienia, kiedyś miałam dobre zdanie o was ludzie z elbląga- teraz uważam że jesteście śmieszni
rozumna