UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dopiero dziewczyny spoza Elbląga potrafiły spojrzeć trzeźwo na sprawę Rynia. Bo elblążanie podchodzą raczej emocjonalnie. Dzięki Wam dziewczyny - Moniko z Gdańska i Magdo z Krakowa. A tak na marginesie,przy okazji, jeśli juz mowa o osobach spiewajacych, to gratuluję takich Krakowiaków jak Grzegorz T. i Andrzej S. i chwała im za to, że nie chcą przeniesienia stolicy do Krakowa, i niech już ta glupota, która aż boli, pozostanie tam gdzie jest:-))))
egzegeta