UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No moi drodzy Monika ma wiele racji , macie problemy i tyle a może chcecie zbudować rynkowskiemu kościól , pomyślcie czasami to nie boli. Monia jestem z tobą temuco Ci wrzucał za ortografie pozdrowienia, kiedyś miałam dobre zdanie o was ludzie z elbląga- teraz uważam że jesteście śmieszni
rozumna