UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam was! Ja całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Moniki z Gdańska.Również uważam,że Rynkowski jest do bani i o wiele lepiej śpiewa mój kot.Ponad to co Wy w nim widzicie,przecież na świecie jest tyle wykonawców i różnych rodzajów muzyki jak np.hip hop.Zresztą przeczytajcie kiedyś jego teksty i sami zauważycie ,że one nie mają żadnego sensu ani przesłania.Natomiast jego muzyka przypomina bardziej biesiadę , bądż trzasko polo a nie wokalistę z Elbląga.A co do tego pomnika i nagrody Nobla to większe szanse ma moja babka niż ten Wasz Rynkowski.Ponad to do Papieża i do świętości to mu daleko,ciekawe czym miałby się wykazać? Czyżby swoim przepitym głosem.

Magda z Krakowa