UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, czy te Osoby, które tak Duma rozpiera były kiedyś w Elblągu ? Może znają kogoś z Elbląga - jakiegoś NIE studenta ? Sądzę, że raczej opierają się na domorosłej psychologii. Pragnę więc naświetlić Im elbląskie realia: - Elbląg jest powszechnie w Polsce uważany za tzw. "wioskę olimpijską" , wynika to z obrazu miasta jaki kształtują nasi młodzi współobywatele (!) - 70% młodzieży niestudiującej nosi w Elblągu DRESY - często z dodatkowymi paskami. :-) - owszem, mamy 30% bezrobocie, ale wcale im to nie przeszkadza - zawsze można coś ukraść, kogoś napaść, ewentualnie pojeździć trochę "do Ruskich", a jak się dobrze zakręcić - pohandlować trochę proszkiem ... ps. Co do muzyki - może trochę tolerancji ? Osobiście nie słucham disco polo, ... potrafię zmienić kanał czy "pokręcić radiem" ..., mam na jej temat wyrobioną opinię , ale to jeszcze nie znaczy, że posunę się do rękoczynów ... Pozdrawiam

po co

Anuluj