A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
mój rekord na tym rondzie 105 h na godzinę....
kto mnie pobije???
Z budżetu miasta poszło kupe kasy na sygnalizację świetlną powodującą korki !!! Ale widocznie komuś to się bardziej opłacało aniżeli budowanie ROND gwarantujących płynność ruchu w mieście !!!
Zastanawiam się Belus, co bardziej świadczy o Twoim odmóżdżeniu - to, że z taką prędkością jechałeś przez to rondo czy to, że się tym chwalisz. Jeśli kiedykolwiek będziesz cierpiał na bóle głowy, to nie łykaj tabletek. Nic nie pomoże na głupotę zasysaną przez czarną dziurę w twojej łepetynie.
Niby cos fajnego ale niestrety elblascy kierowcy nie maja zeilonego pojecia jak po tym jezdzic.....
kit
moim zdaniem dobre rozwiazanie ale polowa kierowców niewie jak zachowac sie na tym jedynym rondzie ile razy by ktos mnie walnal jak bylem na rondzie bo wciaz mysla że żeromskiego jest z pierwszeństwem i powinno jeszcze dawac do gazety przepisy z tym zdjeciem rada jak nalezy sie zachowac bo u nas wszyscy prawie jezdza na pamiec a to blad wiec uczcie sie przepisow drodzy kierowcy
Te jedyne 100% rondo w E-gu to tylko wybryk potwierdzajacy regule, ze to miasto urzedasow przeszkadzajacych zgodnie z obowiazujacym prawem zyc normalnie. Zamiast sygnalizacji pieniadze przeznaczyc na konserwacje dziur. Albo lepiej niech nic nie robia. Kiedys druznik (droznik?) mial wiadro ze smola, kupke ze zwirem,grysem i tluczniem, odcinek 20km i wyplate jak nie bedzie ani jednej dziury. A teraz piekna bajka o tym jak bysmy dojechali do ROOONDA np JAGIELONCZYKA, obojetnie z ktorej ulicy, czy 12-go Lutego,czy Nowowiejskiej, czy Krolewieckiej, czy plk.Dabka, czy Teatralnej zerkneli w lewo i pojechali szczesliwie dalej. Ale to glupia bajka,bo obecnie mamy lepiej :przyjezdzamy na skrzyzowanie i mozemy odpoczac po trudach podrozy czesto dwukrotnie i podziwiac kunszt inzynierii drogowej.
Jest rozwiazanie!!!!! Niech urzednicy z wydzialu inzynierii oddadza wynagrodzenia (he he) za 10lat blednych decyzji i bedzie spory zadatek na odbudowe KNOTOW DROGOWYCH w naszym miescie
Nie wiem czy wybudowanie ronda w tym miejscu ma jakie kolwiek uzasadnienie. I z pewnością nie jest to rondo tylko rondko, jako folkklor i atrakcja turystyczna może być. Ale za te pieniądze może lepiej było zalatać kilka setek dziur w naszych drogach ? Co o tym myślicie? Pozdrawiam
Całkowicie jestem zo budową skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli za rondami ale to co wybudowano nakrzyżowaniu Żeromskiego i Wojska Polskiego to jest zaledwie " rondko" nie mające nijakiego uzasadnienia i uniemożliwiające ruch pojazdów większych niż osobowe .