UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy wybudowanie ronda w tym miejscu ma jakie kolwiek uzasadnienie. I z pewnością nie jest to rondo tylko rondko, jako folkklor i atrakcja turystyczna może być. Ale za te pieniądze może lepiej było zalatać kilka setek dziur w naszych drogach ? Co o tym myślicie? Pozdrawiam
Dariusz Babojć