UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiam się Belus, co bardziej świadczy o Twoim odmóżdżeniu - to, że z taką prędkością jechałeś przez to rondo czy to, że się tym chwalisz. Jeśli kiedykolwiek będziesz cierpiał na bóle głowy, to nie łykaj tabletek. Nic nie pomoże na głupotę zasysaną przez czarną dziurę w twojej łepetynie.


Anuluj