UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest rozwiazanie!!!!! Niech urzednicy z wydzialu inzynierii oddadza wynagrodzenia (he he) za 10lat blednych decyzji i bedzie spory zadatek na odbudowe KNOTOW DROGOWYCH w naszym miescie

zawistny zygmunt

Anuluj