UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest rozwiazanie!!!!! Niech urzednicy z wydzialu inzynierii oddadza wynagrodzenia (he he) za 10lat blednych decyzji i bedzie spory zadatek na odbudowe KNOTOW DROGOWYCH w naszym miescie
zawistny zygmunt
Jest rozwiazanie!!!!! Niech urzednicy z wydzialu inzynierii oddadza wynagrodzenia (he he) za 10lat blednych decyzji i bedzie spory zadatek na odbudowe KNOTOW DROGOWYCH w naszym miescie
zawistny zygmunt