UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te jedyne 100% rondo w E-gu to tylko wybryk potwierdzajacy regule, ze to miasto urzedasow przeszkadzajacych zgodnie z obowiazujacym prawem zyc normalnie. Zamiast sygnalizacji pieniadze przeznaczyc na konserwacje dziur. Albo lepiej niech nic nie robia. Kiedys druznik (droznik?) mial wiadro ze smola, kupke ze zwirem,grysem i tluczniem, odcinek 20km i wyplate jak nie bedzie ani jednej dziury. A teraz piekna bajka o tym jak bysmy dojechali do ROOONDA np JAGIELONCZYKA, obojetnie z ktorej ulicy, czy 12-go Lutego,czy Nowowiejskiej, czy Krolewieckiej, czy plk.Dabka, czy Teatralnej zerkneli w lewo i pojechali szczesliwie dalej. Ale to glupia bajka,bo obecnie mamy lepiej :przyjezdzamy na skrzyzowanie i mozemy odpoczac po trudach podrozy czesto dwukrotnie i podziwiac kunszt inzynierii drogowej.

PG