UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moim zdaniem dobre rozwiazanie ale polowa kierowców niewie jak zachowac sie na tym jedynym rondzie ile razy by ktos mnie walnal jak bylem na rondzie bo wciaz mysla że żeromskiego jest z pierwszeństwem i powinno jeszcze dawac do gazety przepisy z tym zdjeciem rada jak nalezy sie zachowac bo u nas wszyscy prawie jezdza na pamiec a to blad wiec uczcie sie przepisow drodzy kierowcy
PALUCH PALUCH PALUCH