UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkowicie jestem zo budową skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli za rondami ale to co wybudowano nakrzyżowaniu Żeromskiego i Wojska Polskiego to jest zaledwie " rondko" nie mające nijakiego uzasadnienia i uniemożliwiające ruch pojazdów większych niż osobowe .

troll

Anuluj