UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całkowicie jestem zo budową skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli za rondami ale to co wybudowano nakrzyżowaniu Żeromskiego i Wojska Polskiego to jest zaledwie " rondko" nie mające nijakiego uzasadnienia i uniemożliwiające ruch pojazdów większych niż osobowe .
troll