UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zastanawiam się Belus, co bardziej świadczy o Twoim odmóżdżeniu - to, że z taką prędkością jechałeś przez to rondo czy to, że się tym chwalisz. Jeśli kiedykolwiek będziesz cierpiał na bóle głowy, to nie łykaj tabletek. Nic nie pomoże na głupotę zasysaną przez czarną dziurę w twojej łepetynie.