UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkowicie jestem zo budową skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli za rondami ale to co wybudowano nakrzyżowaniu Żeromskiego i Wojska Polskiego to jest zaledwie " rondko" nie mające nijakiego uzasadnienia i uniemożliwiające ruch pojazdów większych niż osobowe .

troll