UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Całkowicie jestem zo budową skrzyżowań z ruchem okrężnym czyli za rondami ale to co wybudowano nakrzyżowaniu Żeromskiego i Wojska Polskiego to jest zaledwie " rondko" nie mające nijakiego uzasadnienia i uniemożliwiające ruch pojazdów większych niż osobowe .
troll