100
13.08.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rondo ok ale kierowcy powinni sobie przypomniec jak sie auto porusza na rondzie i ze zjezdzajac z niego nalezy wlaczyc kierunkowskaz! Ale juz nic mnie zdziwi! Ostatnio przede mna jechala nauka jazdy a pan instruktor nawet nie zauwazyl, ze jego kursantka nie wrzucila kieunku wyjezdzajac z ronda... I wez czlowieku badz madry i jezdzij po rondzie! Takze dobrze ze to na razie jedno rondo, moze do czasu wybudowania nastepnego ktos nauczy sie jezdzic...
PiratDrogowy (2005.12.24)

info

0  
  0
Bardzo dobra rzecz. Przynajmniej nietrzeba czekać na nieskoordynowanych skrzyżowaniach świetlnych. Uważam że lepszy pomysł z rondem niż bzdurne tworzenie wysepek na i tak wąskich ulicach naszego miasta. Drogowcy jedzcie chodzby do Sztumu i popatrzcie jak wyglądają wysepki. Może ktoś spojrzy że tam nie stosuje się tak wysokich krawęrzników na których ciężarówki niszczą opony. Więcej myślenia przed robotą !!!
DarekzTIR-a (2005.12.26)

info

0  
  0
no coz jezeli ktos ma problem z jazda samochodem to niech wroci na kurs tam go naucza jak poruszac sie po rondach
srubka (2006.01.09)

info

0  
  0
Ja zdawałam pravko w czerwcu, i wtedy jeszcze nie było ronda. I przyznaje się bez bicia, że jadąc przez rondo pierwszy raz nie włączyłam kierunkowskazu. Widocznie same wiadomości o tym jak się jeździ po rondzie nie wystarczą i potrzebna jest praktyka. Czyli rondo zostało utworzone dla kursantów, którzy będą mogli sie nauczyć jak się po nim jeździ :).
eve (2006.01.15)

info

0  
  0
Moim zdaniem RONDA powinno się budować dla max dwóch pasów ruchu. Większe stwarzają problemy. Niestety ale nie wszyscy mieszkają w dużych miastach, gdzie swoje znają w ciemno. UWAGA na obce rejestr.
~rrondzio (2006.01.17)

info

0  
  0
Ronda sa tansze w realizacji i eksploatacji niz sygnalizacja swietlna.Gwarantuja plynnosc ruchu ulicznego.Ale widocznie komus bardzo zalezalo finansowo na nadmiernym zsygnalizowaniu swietlnym Elblaga.
kierowcazbombowca (2006.02.07)

info

0  
  0
Rondo to jest dobre rozwiązanie ruchy, a to ze zaoszczedzili troche bo to i tak nie zrobi róznicy bo to co zaoszczedzili na rondzie to i tak idze do prywatnych kieszeni, a jesli by zroobili sygnalizacje swietla to nie ma bata an czyms by i tak oszczedzili i tez do kieszeni. Wiec lepiej miec takie rondo niz spiepszone skrzyowanie;p A i tak ta dzielnica to taka spoluna, syf i malaria ze az zal dupe sciska.
mysha (2006.02.07)

info

0  
  0
mysha - do dziury pisać się uczyć !
dn (2006.02.08)

info

0  
  0
Morze być no ja tam tendy nie jade
DurnyBuc (2006.02.16)

info

0  
  0
mieszkam w anglii,a tu mamy prawie same ronda.to wiele ulatwia
LUTON (2006.02.27)

info

0  
  0