A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rondo ok ale kierowcy powinni sobie przypomniec jak sie auto porusza na rondzie i ze zjezdzajac z niego nalezy wlaczyc kierunkowskaz! Ale juz nic mnie zdziwi! Ostatnio przede mna jechala nauka jazdy a pan instruktor nawet nie zauwazyl, ze jego kursantka nie wrzucila kieunku wyjezdzajac z ronda... I wez czlowieku badz madry i jezdzij po rondzie! Takze dobrze ze to na razie jedno rondo, moze do czasu wybudowania nastepnego ktos nauczy sie jezdzic...
Bardzo dobra rzecz. Przynajmniej nietrzeba czekać na nieskoordynowanych skrzyżowaniach świetlnych.
Uważam że lepszy pomysł z rondem niż bzdurne tworzenie wysepek na i tak wąskich ulicach naszego miasta.
Drogowcy jedzcie chodzby do Sztumu i popatrzcie jak wyglądają wysepki. Może ktoś spojrzy że tam nie stosuje się tak wysokich krawęrzników na których ciężarówki niszczą opony. Więcej myślenia przed robotą !!!
no coz jezeli ktos ma problem z jazda samochodem to niech wroci na kurs tam go naucza jak poruszac sie po rondach
Ja zdawałam pravko w czerwcu, i wtedy jeszcze nie było ronda. I przyznaje się bez bicia, że jadąc przez rondo pierwszy raz nie włączyłam kierunkowskazu. Widocznie same wiadomości o tym jak się jeździ po rondzie nie wystarczą i potrzebna jest praktyka. Czyli rondo zostało utworzone dla kursantów, którzy będą mogli sie nauczyć jak się po nim jeździ :).
Moim zdaniem RONDA powinno się budować dla max dwóch pasów ruchu. Większe stwarzają problemy. Niestety ale nie wszyscy mieszkają w dużych miastach, gdzie swoje znają w ciemno. UWAGA na obce rejestr.
Ronda sa tansze w realizacji i eksploatacji niz sygnalizacja swietlna.Gwarantuja plynnosc ruchu ulicznego.Ale widocznie komus bardzo zalezalo finansowo na nadmiernym zsygnalizowaniu swietlnym Elblaga.
Rondo to jest dobre rozwiązanie ruchy, a to ze zaoszczedzili troche bo to i tak nie zrobi róznicy bo to co zaoszczedzili na rondzie to i tak idze do prywatnych kieszeni, a jesli by zroobili sygnalizacje swietla to nie ma bata an czyms by i tak oszczedzili i tez do kieszeni. Wiec lepiej miec takie rondo niz spiepszone skrzyowanie;p A i tak ta dzielnica to taka spoluna, syf i malaria ze az zal dupe sciska.
mysha - do dziury pisać się uczyć !
Morze być no ja tam tendy nie jade
mieszkam w anglii,a tu mamy prawie same ronda.to wiele ulatwia