UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z budżetu miasta poszło kupe kasy na sygnalizację świetlną powodującą korki !!! Ale widocznie komuś to się bardziej opłacało aniżeli budowanie ROND gwarantujących płynność ruchu w mieście !!!

zawiedzionyrządzeniemSLD

Anuluj