UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z budżetu miasta poszło kupe kasy na sygnalizację świetlną powodującą korki !!! Ale widocznie komuś to się bardziej opłacało aniżeli budowanie ROND gwarantujących płynność ruchu w mieście !!!
zawiedzionyrządzeniemSLD