UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z budżetu miasta poszło kupe kasy na sygnalizację świetlną powodującą korki !!! Ale widocznie komuś to się bardziej opłacało aniżeli budowanie ROND gwarantujących płynność ruchu w mieście !!!

zawiedzionyrządzeniemSLD