UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy wybudowanie ronda w tym miejscu ma jakie kolwiek uzasadnienie. I z pewnością nie jest to rondo tylko rondko, jako folkklor i atrakcja turystyczna może być. Ale za te pieniądze może lepiej było zalatać kilka setek dziur w naszych drogach ? Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Dariusz Babojć

Anuluj