UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wiem czy wybudowanie ronda w tym miejscu ma jakie kolwiek uzasadnienie. I z pewnością nie jest to rondo tylko rondko, jako folkklor i atrakcja turystyczna może być. Ale za te pieniądze może lepiej było zalatać kilka setek dziur w naszych drogach ? Co o tym myślicie? Pozdrawiam
Dariusz Babojć