A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Boże, jakie to trudne do zrozumienia. Macie mniej jeździć samochodami, więcej korzystać z komunikacji miejskiej i łazić piechotą po te 1,2,3 km. dla zdrowia, dla pieniędzy, dla sensu. Samochód w mieście to przeżytek.
@Krys6 - Ty serio tak uważasz?😅😅😅😅😅😅😅😅
To prawda ul. Królewiecka jest ciągle zablokowana nie można wyrwać się z tego wielkiego "korka" a urzedasy budują następne osiedla nie myśląc jak będą poruszać się ludzie z tych nowych osiedli. Jedna wielka bzdura jak zawsze. Ludzie oderwani od rzeczywistoci i nie znający aktualnej sytuacji komunikacyjnej nie potrafią tego zrozumieć że już dawno skończyło się Eldorado dla zwykłych użytkowników dróg w mieście Elblągu. Hańba
Naucz się człowieku pisać bo razi w oczy.
Wystarczy ograniczyć ilość aut. Więcej ruchu to więcej zdrowia.
@Samochód w mieście to przeżytek - głos rozsądku, z tego względu mieszkam w lesie, gdzie wchodzę w interakcje z wiewiórką lub borsukiem, Stanowski też mieszka w lesie, i Drudid też. Tu posiadanie licznych aut terenowych, quadów, limuzyn jest jak najbardziej uzasadnione. Miasta powinny być dostosowywane do potrzeb przedsiębiorców, czyli osiedla powinny być zlokalizowane bezpośrednio przy zakładach produkcyjnych, jeśli takich brakuje to nie ma sensu ekonomicznego by takie miasto istniało, lepiej zmienić ten areał na las.
@Prezez z Lasu - Cyk, pyk i propozycja challenge. Mojej twarzy nie oglądałeś, mieszkam w Gdańsku. Ponieważ się wybieram za dwa tygodnie na wakacje (dwa tygodnie) do Australii (w Paryżu, Genui czy Lizbonie kiepska pogoda) proponuję kolację w Sydney. Płacisz tylko za podróż, jeden wieczór jesteś moim gościem. Zabezpieczenie zrobimy u notariusza, tak żebyś nie był stratny. Szczegóły ustalimy na spotkaniu, najlepiej w Gdańsku, ale może być twoja nora. Czekam na dane kontaktowe bohaterze.
Wskaż ten swój majątek, pisowszczyki coś ci zabrały, czy smutni panowie w czarnych sukienkach?
@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.