Wybrany wątek opinii

Od czasu gdy uwłaszczyli się czerwoni na naszym majątku resztę sprzedają gdzie się da i komu się da... I co was dziwi?
(2026.02.11)
Mogłeś zapisać się do czerwony. Teraz też byś sprzedawał
Róża .M. (2026.02.11)
Wskaż ten swój majątek, pisowszczyki coś ci zabrały, czy smutni panowie w czarnych sukienkach?
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy