Wybrany wątek opinii
Od czasu gdy uwłaszczyli się czerwoni na naszym majątku resztę sprzedają gdzie się da i komu się da... I co was dziwi?
Do moderacji
Odpowiedz
16
22
Mogłeś zapisać się do czerwony. Teraz też byś sprzedawał
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Wskaż ten swój majątek, pisowszczyki coś ci zabrały, czy smutni panowie w czarnych sukienkach?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2