101
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Same błędy ortograficzne ! Ameba ?
(2026.02.11)
@Polexit - A i tak pogonił Śliwkę gamonia i cwaniaka do warszawki.
(2026.02.12)
Jutro
(2026.02.12)
@Polexit - Powiem więcej. nie mam pewności czy on nie walczył pod Grunwaldem po stronie krzyżaków
Hahaha (2026.02.12)
To zmień osiedle!!!
Mieszkaniec Elbląga (2026.02.12)

info

1  
  2
czy ktoś się zastanowił co władze miasta zgotowały mieszkańcom ul. Kościuszki i Podchorążych. Urzędnicy miejscy obiecywali, że nie będzie ruchu ciężarowego, że będą nasadzenia chroniące przed hałasem i spalinami. Nie zrobiono nic. Nikt z kierowców nie przestrzega ograniczenia prędkości na Podchorążych, a w nocy mamy jazdę rajdowców. Jeszcze trochę zaczniemy spacerować po przejściu może ktoś usłyszy nasz głos
ssss (2026.02.12)

info

4  
  2
mam 26 lat. Czy ja Pani/Panu ubliżam? Nazywam moher albo coś? Wymagacie kultury nie posiadając jej za grosz. Mamy z żona dwa auta, oba 2025 rok i prowadzimy firmę. Nikt nam nic nie daje.
(2026.02.12)
nie rozumiem tylko łapek do góry..... zawiść w was jest straszna.
(2026.02.12)
@Prezez z Lasu - Swój chłop, mimo że z lasu to lubi bobra
Andżej (2026.02.12)
w sumie logiczne wytłumaczenie. dla mnie ok, ale żebyście jeszcze przestrzegali przepisy i nie parkowali gdzie popadnie.
pani E.L (2026.02.12)

info

0  
  0