A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Same błędy ortograficzne ! Ameba ?
@Polexit - A i tak pogonił Śliwkę gamonia i cwaniaka do warszawki.
Jutro
@Polexit - Powiem więcej. nie mam pewności czy on nie walczył pod Grunwaldem po stronie krzyżaków
To zmień osiedle!!!
czy ktoś się zastanowił co władze miasta zgotowały mieszkańcom ul. Kościuszki i Podchorążych. Urzędnicy miejscy obiecywali, że nie będzie ruchu ciężarowego, że będą nasadzenia chroniące przed hałasem i spalinami. Nie zrobiono nic. Nikt z kierowców nie przestrzega ograniczenia prędkości na Podchorążych, a w nocy mamy jazdę rajdowców. Jeszcze trochę zaczniemy spacerować po przejściu może ktoś usłyszy nasz głos
mam 26 lat. Czy ja Pani/Panu ubliżam? Nazywam moher albo coś?
Wymagacie kultury nie posiadając jej za grosz. Mamy z żona dwa auta, oba 2025 rok i prowadzimy firmę. Nikt nam nic nie daje.
nie rozumiem tylko łapek do góry..... zawiść w was jest straszna.
@Prezez z Lasu - Swój chłop, mimo że z lasu to lubi bobra
w sumie logiczne wytłumaczenie. dla mnie ok, ale żebyście jeszcze przestrzegali przepisy i nie parkowali gdzie popadnie.