Wybrany wątek opinii
Zgadzam się jednak, że liczba "trumien na kółkach" istotnie rośnie, to nie są samochody, o saochodzie możemy mówić przy kwotach powyżej 500 tys.
Do moderacji
Odpowiedz
3
26
@Prezes z Lasu - I wypowiedział się mądry 😆
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0