Wybrany wątek opinii

Zgadzam się jednak, że liczba "trumien na kółkach" istotnie rośnie, to nie są samochody, o saochodzie możemy mówić przy kwotach powyżej 500 tys.
Prezes z Lasu (2026.02.11)
@Prezes z Lasu - I wypowiedział się mądry 😆
Chalyna (2026.02.11)
@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.
(2026.02.11)
Powrót do komentarzy