Wybrany wątek opinii
Od dawna - niezależnie od rzadzacej opcji politycznej - miasto zawęża drogi. Sa nawet zasłużenie w tej kwestii byli juz radni ( choć nadal w polityce), którzy zmuszali nas do korzystania z rowerów i to drogom rowerowym dali priorytet. Tymczasem ludzie są coraz bardziej zmotoryzowany i ulice trzeba poszerzać. Przede wszystkim: Bema, Grunwaldzka, dwa pasy w ciągu Piłsudskiego-Brzeska-most Unii (tak, wiem, za waski zbudowali - więc trzeba obok postawić drugi lub kopać tunel pod rzeka), Fromborska (sic!), Królewiecka, Kościuszki gdzie sie da, Odrodzenia. Do tego w końcu należy zrobic obwodnicę Wschodnia i przebić sie do Stagniewa od Krolewieckiej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Krys6 - Poszerzanie dróg w celu likwidacji korków jest tak samo skuteczne, jak popuszczanie pasa w celu zrzucenia kilogramów.
Brak wiedzy w kwestii rozwiązywania problemu korków w mieście jest porażający. Wystarczy poczytać jak z tym problemem poradziła sobie np. Kopenhaga. Ale to wymaga wysiłku i sięgnięcia do literatury, a nie pisania populistycznych bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Krys6 - Ty serio tak uważasz?😅😅😅😅😅😅😅😅
Do moderacji
Odpowiedz
0
4