UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.