UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prezez z Lasu - Cyk, pyk i propozycja challenge. Mojej twarzy nie oglądałeś, mieszkam w Gdańsku. Ponieważ się wybieram za dwa tygodnie na wakacje (dwa tygodnie) do Australii (w Paryżu, Genui czy Lizbonie kiepska pogoda) proponuję kolację w Sydney. Płacisz tylko za podróż, jeden wieczór jesteś moim gościem. Zabezpieczenie zrobimy u notariusza, tak żebyś nie był stratny. Szczegóły ustalimy na spotkaniu, najlepiej w Gdańsku, ale może być twoja nora. Czekam na dane kontaktowe bohaterze.


Anuluj