UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.


Anuluj