UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Prezes z Lasu - Nie konieczne Sydney, może być stacja paliw w Elblągu (do poniedziałku) ja podjadę Toyotą (dużą i bezpieczną, choć nie kosztowała 500 tys. , ale łatwo poznać). Podaj tylko stację i godzinę. Nie musisz się zatrzymywać, ale jak się zatrzymasz dostaniesz cenny prezent.