UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To prawda ul. Królewiecka jest ciągle zablokowana nie można wyrwać się z tego wielkiego "korka" a urzedasy budują następne osiedla nie myśląc jak będą poruszać się ludzie z tych nowych osiedli. Jedna wielka bzdura jak zawsze. Ludzie oderwani od rzeczywistoci i nie znający aktualnej sytuacji komunikacyjnej nie potrafią tego zrozumieć że już dawno skończyło się Eldorado dla zwykłych użytkowników dróg w mieście Elblągu. Hańba
elutka