UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Samochód w mieście to przeżytek - głos rozsądku, z tego względu mieszkam w lesie, gdzie wchodzę w interakcje z wiewiórką lub borsukiem, Stanowski też mieszka w lesie, i Drudid też. Tu posiadanie licznych aut terenowych, quadów, limuzyn jest jak najbardziej uzasadnione. Miasta powinny być dostosowywane do potrzeb przedsiębiorców, czyli osiedla powinny być zlokalizowane bezpośrednio przy zakładach produkcyjnych, jeśli takich brakuje to nie ma sensu ekonomicznego by takie miasto istniało, lepiej zmienić ten areał na las.
Prezez z lasu