Wybrany wątek opinii

Boże, jakie to trudne do zrozumienia. Macie mniej jeździć samochodami, więcej korzystać z komunikacji miejskiej i łazić piechotą po te 1,2,3 km. dla zdrowia, dla pieniędzy, dla sensu. Samochód w mieście to przeżytek.
(2026.02.11)
Niby racja, ale wtedy na chodnikach będą korki.
Miecio (2026.02.12)
Powrót do komentarzy