UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boże, jakie to trudne do zrozumienia. Macie mniej jeździć samochodami, więcej korzystać z komunikacji miejskiej i łazić piechotą po te 1,2,3 km. dla zdrowia, dla pieniędzy, dla sensu. Samochód w mieście to przeżytek.


Anuluj