A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Od godziny 11 widziałem na ulicach służby które soliły, tylko z żywiołem jeszcze nikt nie wygrał.
@trochę rudy - Braki w edukacji wychodzą na jaw. Wielbiciele konfy itp intelektualiści nie ogarniają, że 2 + 2 to 4.... ps. zawsze mnie zastanawiało, dlaczego intelektualiści z prawicy wolą zdychać od dymu z elektrowni przez ich cudowny węgiel, do którego dopłacamy dziesiątki miliardów rocznie, niż mieć energię np z wiatru? Po prostu na przekór, takie duże dzieci. Od, taki urok.
Człowieku co ma rządzący miastem do gołoledzi? Czy Was już totalnie coś boli, że nie rozumiecie, że nigdzie w żadnym mieście nie ma całodobowej obsługi na każdym m2 chodników wspólnot, spółdzielni, sklepów czy innych prywatnych właścicieli! Elbląg nie jest wyjątkiem.
Najprawdopodobniej albo... albo szyny, które nie były... nie są "równe, albo po prostu no, tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu, ee, yy, szyny... szyny były złe... a podwozie... podwozie... podwozie... podwozie też było złe. "
@bbb - Moze dlatego że problem nie jest węgiel, ale brak magazynów energi. Jak wiatr nie wieje to nie ma prądu. Rozumiesz? Prawacy są również za atomem i wyborem a nie nakazem. Dopłacamy do węgla dzieki UE co narzuca ETS i inne gówna.
@....... - w Szczecinie przez 2 dni nie jeździły.
Zapewne nie za jeżdżenie piaskarkami. Piaskarki na ulicach, ale trzeba wyjść z nory żeby zobaczyć. Zajmij się bubu bu... w swojej norze.
@trochę rudy - A ziemia jest płaska, ale intelektualistom, wyznawcom łupieżu nikt nie przetłumaczy, że czarne jest czarne. -4 C, normalnie mała epoka lodowcowa, ale ziemia jest płaska to może z niej nie spadniesz.
PISu wina
Nakrętka popierał Rafała i jego teorię że planeta płonie. Jurij motorówka tak samo. Ciekawe co mają teraz do powiedzenia ci szkodnicy?