68
05.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za chwilę odezwie sie Sliwka i jego sekta!!!!!
aaaa11 (2026.02.05)
Piaskarka na sieć trakcyjną? Ambitnie
(2026.02.05)
Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.
(2026.02.05)
a gdzie informacja dla mieszkańców w aplikacji Ostrzegator, jak ktoś nie czyta potelu. pl na telefonie to nic nie wie... radia też się nie słucha stojąc na przystankach...
pytanie do UM (2026.02.05)

info

13  
  4
Grunt ze Czarzasty podsumował starego pajaca !
(2026.02.05)
Afera Epstina pokazala za światem rządziły zboki i psychole ! Obleśne typy Fuj
(2026.02.05)
@gdzie ta normalność? - Dokładnie też mnie interesuje co ta EKIPA WSPANIALA myśli teraz o płonącej planecie.
(2026.02.05)
@aaaa11 - jutro pilnie do doktora
(2026.02.05)
pisowskie trole w ataku.
aaaa11 (2026.02.05)
@Real - A przepraszam to od czego są rządzący. Kto tu irganizouje prace slużbom Chyba od wczoraj wiedzieli co nas dziś czeka. I nie mówimy o chodnikach za które odpowiadają wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe bo tych powinna pilnować staż miejska, też podległa pod Prezydenta. Mandaty wysokie i byłaby kasa na piasek i odśnieżanie.
(2026.02.05)