A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za chwilę odezwie sie Sliwka i jego sekta!!!!!
Piaskarka na sieć trakcyjną? Ambitnie
Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.
a gdzie informacja dla mieszkańców w aplikacji Ostrzegator, jak ktoś nie czyta potelu. pl na telefonie to nic nie wie... radia też się nie słucha stojąc na przystankach...
Grunt ze Czarzasty podsumował starego pajaca !
Afera Epstina pokazala za światem rządziły zboki i psychole ! Obleśne typy Fuj
@gdzie ta normalność? - Dokładnie też mnie interesuje co ta EKIPA WSPANIALA myśli teraz o płonącej planecie.
@aaaa11 - jutro pilnie do doktora
pisowskie trole w ataku.
@Real - A przepraszam to od czego są rządzący. Kto tu irganizouje prace slużbom Chyba od wczoraj wiedzieli co nas dziś czeka. I nie mówimy o chodnikach za które odpowiadają wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe bo tych powinna pilnować staż miejska, też podległa pod Prezydenta. Mandaty wysokie i byłaby kasa na piasek i odśnieżanie.