Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
60
53
Człowieku co ma rządzący miastem do gołoledzi? Czy Was już totalnie coś boli, że nie rozumiecie, że nigdzie w żadnym mieście nie ma całodobowej obsługi na każdym m2 chodników wspólnot, spółdzielni, sklepów czy innych prywatnych właścicieli! Elbląg nie jest wyjątkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
33
12
@Real - A przepraszam to od czego są rządzący. Kto tu irganizouje prace slużbom Chyba od wczoraj wiedzieli co nas dziś czeka. I nie mówimy o chodnikach za które odpowiadają wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe bo tych powinna pilnować staż miejska, też podległa pod Prezydenta. Mandaty wysokie i byłaby kasa na piasek i odśnieżanie.
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
No tak, mogli wydać zakaz opadom marznącego deszczu, jakie to proste, a oni to przegapili.
Do moderacji
Odpowiedz
15
3