Wybrany wątek opinii

Sorry taki mamy klimat, Ja wam wójta nie wybierałem. UŚMIECHAĆ SIĘ i do ROBOTY
(2026.02.05)
Człowieku co ma rządzący miastem do gołoledzi? Czy Was już totalnie coś boli, że nie rozumiecie, że nigdzie w żadnym mieście nie ma całodobowej obsługi na każdym m2 chodników wspólnot, spółdzielni, sklepów czy innych prywatnych właścicieli! Elbląg nie jest wyjątkiem.
Real (2026.02.05)
@Real - A przepraszam to od czego są rządzący. Kto tu irganizouje prace slużbom Chyba od wczoraj wiedzieli co nas dziś czeka. I nie mówimy o chodnikach za które odpowiadają wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe bo tych powinna pilnować staż miejska, też podległa pod Prezydenta. Mandaty wysokie i byłaby kasa na piasek i odśnieżanie.
(2026.02.05)
@Real - Nie no rządzący są TYLKO od brania pieniędzy i od przywilejów - ty jesteś tak tak wyrachowanym cynicznym partyjniakiem czy tym ciemnym ludem co to kupi wszystko i wszystko da sobie wmówić, że się nie da bo coś tam....
(2026.02.05)
No tak, mogli wydać zakaz opadom marznącego deszczu, jakie to proste, a oni to przegapili.
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy