UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bbb - Moze dlatego że problem nie jest węgiel, ale brak magazynów energi. Jak wiatr nie wieje to nie ma prądu. Rozumiesz? Prawacy są również za atomem i wyborem a nie nakazem. Dopłacamy do węgla dzieki UE co narzuca ETS i inne gówna.
Tralala